Жбурляння комп’ютерної “миші” на влучність. 

Контейнери для “миші” знаходяться на зафіксованій відстані від учасника. Всього розташовано 3 контейнери.
Кожен член команди має зробити 1 тренувальну і 3 залікові  спроби. Влучити потрібно в кожний із контейнерів.

Робити заступ за огороджувальну лінію заборонено.
Рухати контейнери заборонено.

Кількість балів за спробу залежить від розміру контейнера, в який влучив гравець(великий, середній, маленький).


 

Обтиск мережевого кабелю на швидкість.

Від команди приймають участь 2 людини. На команду дається 6 конекторів RJ45, які можуть бути довільно розподілені між 2-ма учасниками

Потрібно обтиснути виту пару за стандартом 568В з обох сторін (прямий шнур). Результат учасника буде зарахованим, якщо в обтиснутій витій парі працюватимуть всі дроти і дотриманий вірний порядок

ВАЖЛИВО! Після обтиску кабель має працювати, в інакшому випадку гравцю прийдеться продовжити виконувати завдання. Загальний час буде обмежено


 

Швидкісна збірка системного блоку. 

Завдання команди – зібрати системний блок комп’ютера якомога швидше. Кожна команда отримує всі необхідні комплектуючі та інструменти. Після збірки системний блок має працювати, також оцінюється “чистота” роботи – якість збірки. За відсутність люфтів, затисків і видимих недоліків у збірці нараховуються заохочувальні бали.


 

Змагання зі спортивного пошуку в мережі Інтернет.

Кожна команда отримує на руки список завданнь, що по суті є запитаннями, на які треба відповісти, користуючись пошуковими системами. Ціль кожної команди – знайти відповіді на запитання у максимально короткі строки. Для кожного завдання необхідно буде відкривати окрему вкладку чи вікно браузера.


 

Спортивне програмування.

В залежності від вказаних мов програмування, команда отримує список задач з вказанням мов програмування для них. Оцінюється правильність роботи програми, швидкість її написання, об’єм коду та пам’яті, за який була вирішена задача.
ВАЖЛИВО! У конкурсі мають приймати участь мінімум два члени команди, тобто мінімум двоє людей з вашої команди мають вміти програмувати.

За непрацюючі програми залікові бали команді нараховуватись не будуть.


 

Турнір з Counter-Strike 1.6 

У дисципліні приймають участь два гравці з команди. У ході дисципліни кожна двійка має відіграти певну кількість раундів з командою-двійкою організаторів IT-спартакіади. Кількість балів за дисципліну калькулюється у залежності від різниці загальної кількості фрагів(вбивств) і загальної кількості смертей.


 

Турнір з Mortal Kombat

Представники команд грають за приставкою Sega MegaDrive з двома джойстиками у гру Mortal Kombat. У ході дисципліни кожен гравець грає по 1 матчу проти 1 суперника. Учасники грають проти супротивників зі студради/профбюро. Завдання — виграти 5 раундів в матчі.

Бали нараховуються в залежності від кількості виграних матчів.