Організатори IT-Спартакіади:

Студентська рада Факультету інформатики та обчислювальної техніки за підтримики Профбюро студентів ФІОТ

До складу студентського активу ФІОТ входять близько 30 студентів, що працюють за основними напрямами:

  • організація наукової діяльності;
  • організація розважальних тематичних заходів для студентів факультету;
  • допомога студентам у нагальних питаннях;

http://sr-fiot.kpi.ua/

 

Партнери:

Академія LPI при НТУУ “КПІ”

Кусри LPI в Києві На кафедрі обчислювальної техніки діє перший в Україні офіційний партнер Інституту Професіоналів Linux. Академія проводить курси для всіх бажаючих отримати навички роботи з відкритим програмним забезпеченням та пройти сертифікацію від LPI.

Linux Professional Institute — всесвітня некомерційна організація, що займається створенням широкої спільноти компаній та професіоналів, що використовують ОС сімейства GNU/Linux та відкрите програмне забезпечення. Партнерами LPI по усьому світу є такі компанії як IBM, HP, Novell та інші. Головна особливість даної сертифікації полягає у фундаментальності знань, що викладаються у центрах підготовки за цим стандартом. Завдяки цій якості, навчальна програма не прив’язана до жодного дистрибутиву Linux.

http://lpi.kpi.ua/

 

Мережева академія Cisco Systems

На кафедрі АУТС працює мережева академія Cisco Systems – всесвітнього лідера у виробництві  мережного обладнання й сучасних телекомунікаційних технологій, де наші студенти мають  можливість пройти курс навчання за низкою програм. На даний момент академія навчає за  такими курсами:
• CCNA (Cisco Certified Network Associate);
• CCNA Security (Cisco Certified Network Associate Security);
• CCNP (Cisco Certified Network Professional).
Для слухачів, які успішно закінчили навчання з курсу CCNA Exploration (із середнім балом більше 80%), компанія Cisco Systems надає ваучер на 70% знижку для здачі сертифікаційного іспиту на отримання сертифікату CCNA міжнародного зразка.

http://cisco-academy.com.ua/

 

НТО “КПІ-Телеком”

У 2002 р. наказом ректора університету № 2-60 від 10.06.02 р. було створено Науково- Технічне Об’єднання “КПІ-Телеком”(НТО “КПІ-ТЕЛЕКОМ”), головними завданнями якого було  визначено розвиток та обслуговування:

   • кампусових комп’ютерних і телекомунікаційних мереж і систем університету;
   • зовнішніх каналів зв’язку з виключним правом організації виходу кампусової мережі НТУУ “КПІ” у мережі загального користування;
   • систем фіксованого та мобільного зв’язку, що належать університету, включаючи систему охоронної сигналізації;
   • бездротових систем і каналів у кампусі університету;
   • інформаційного сайту університету, підрозділів та інформаційних ресурсів, що підлягають зовнішній презентації;
   • захисту інформаційних ресурсів комп’ютерної мережі університету.

http://kpi-telecom.kpi.ua/

 

Первинна профспілкова організація студентів НТУУ “КПІ”

Членами Профспілки працівників освіти і науки України є 2 млн. 31,6 тисяч чоловік. З них, 660 тисяч — це студенти, аспіранти вищих навчальних закладів, учні професійно-технічних училищ.
Вступаючи до Профспілки працівників освіти і науки України, студент КПІ повинен розуміти, що він добровільно стає членом майже 25 000 студентської організації в КПІ. Наша студентська Профспілка представляє та відстоює твої законні права та інтереси перед адміністрацією факультету (інституту), університету, в органах державної влади та місцевого самоврядування, а також з іншими об’єднаннями громадян.
Студенту НТУУ «КПІ», який у процесі навчання оволодіває знаннями, набуває певного життєвого досвіду потрібен захист, оскільки самостійно відстояти свої права дуже важко.
Наша Первинна профспілкова організація студентів НТУУ “КПІ” може впевнено запропонувати студентові нашого університету свою підтримку та захист. Для цього у нас є права, досвід і могутня сила солідарності. Саме Профкому студентів НТУУ “КПІ” надані широкі повноваження щодо контролю за додержанням адміністрацією університету умов навчання, проживання та побуту студентів НТУУ «КПІ».

http://studprofkom.kpi.ua/

 

Студентська Рада НТУУ “КПІ”

Студентська рада НТУУ «КПІ» активно співпрацює зі студентськими організаціями КПІ та іншими університетами, громадськими організаціями, молодіжними об’єднаннями, такими як Спілка ініціативної молоді, Студентська рада міста Києва, Всеукраїнська студентська рада, Національний студентський союз. Органи студентського самоврядування НТУУ «КПІ» є одними з найактивніших у всеукраїнському молодіжному просторі за участю в круглих столах, конференціях, пленумах та робочих групах з питань студентського самоврядування і актуальних студентських проблем.

http://studrada.kpi.ua/

 

Медіапартнери:

KPI TV

KPI TV – это независимое студенческое телевидение в КПИ. Наша цель – качественные репортажи о нашем любимом универе.

Команда KPI TV – это не профессиональные телевизионщики, а такие же студенты, как и ты, объединенные общей идеей. Если ты знаешь, что можно улучшить или у тебя есть необходимые навыки, то мы всегда будем рады видеть тебя в наших рядах, особенно если у тебя есть видеокамера)

http://www.youtube.com/user/theKpiTV/featured

 

Студентська радіостанція НТУУ “КПІ”.

Розпочала роботу в 2009-му році, хоча згадки про радіовузол можна знайти ще у перших номерах газети Київський політехнік за 1927 рік. Радіостанція була створена як система гучномовців з метою швидкого інформування студентів та працівників ВНЗ. В даний час трансляція відбувається в мережі інтернет та на гучномовцях, які розміщені на території кампусу і покривають Політехнічну вулицю та Площу знань.

http://r.kpi.ua

 

 

 

 

 

 

 

Партнери минулих років
Інтернет-магазин Rozetka

Інтернет-магазин Rozetka.ua на сьогоднішний день виступає найпопулярнішим магазином електроніки та  побутової техніки в Україні. А представництва цієї компанії розташовані у всіх областях України. Такого статусу вдалося досягти завдяки максимально широкому асортименту, розумній ціновій політиці та відмінному сервісу.

http://rozetka.com.ua/

 

Медіапортал Jampo

JAMPO — це абревіатура від виразу «Just Another Multimedia PОrtal». Звучить доволі приємно та запам’ятовується швидко.
Основна тематика ресурсу – медіа та все, що з ним пов’язано.

http://www.jampo.com.ua/

 

Блог про студентів і життя в КПІ “Student.kpi.ua”

КПІ – це більше, ніж просто місце для здобуття освіти. Це цілий світ зі своїми радощами і сумом, славним минулим і цікавим майбутнім, життям, яке так і б’є водограєм форм і змістів, подій та історій; світ, в якому легко заблукати і так само легко знайтися і знайти те, що ти так давно шукав. По суті блог про це – про КПІ, як цікаве місце цікавих людей.

http://student.kpi.ua/

 

Інформаційно-розважальний портал “Лови момент!”

«Лови Момент!» – інформаційно-розважальний портал студентів кращих ВНЗ України. Ідея порталу зародилася в КНУ ім. Тараса Шевченка. В ході її реалізації до проекту долучилися студенти майже всіх провідних вузів Києва. Сьогодні ми створюємо студентські новини, даємо анонси подій і робимо фоторепортажі для КНУ ім. Тараса Шевченка, НТУУ “КПІ”, НАУ, КНЕУ ім. Гетьмана, НПУ ім. Драгоманова.
Наша мета – створити портал, на якому студенти кращих ВНЗ України зможуть отримати корисну і цікаву інформацію, прочитати останні новини свого університету і всього світу, зекономити свій час за допомогою нашої бібліотеки навчальних матеріалів, висловити себе та допомогти іншим у рейтингу викладачів. Наша мета – портал для студентів руками студентів! Наша мрія – кращим університетам країни, кращий сайт. Ми віримо що з вашою допомогою це цілком реально.

http://lovi-moment.com.ua/

 

Інтернет-портал Велтайм Київ
Велтайм Киев – это портал Киева, на котором размещена актуальная информация о событиях в городе, каталог предприятий, государственных учреждений а также кафе/рестораны, магазины, клубы, гостиницы в Киеве. Здесь можно посмотреть панорамы, виртуальные туры по Киева!

http://welltime.kiev.ua/